Cedevita ostvarila drugu pobjedu protiv Cibone i stigla nadomak obrane titule

Četvrtak, 31. svibnja 2018. 23:07 Napisao/la  SC

Košarkaši Cedevite stigli su do druge pobjede u finalnoj seriji protiv Cibone i došli na korak do obrane naslova prvaka Hrvatske.

U Domu sportova Cedevita je ostvarila uvjerljivu pobjedu (81:54), dominirala je tijekom cijele utakmice osim u nekoliko uvodnih minuta.

Početkom druge dionice Cedevita je serijom 15:3 postala nedostižna, na poluvremenu razlika je iznosila 22 poena (49:27).

CEDEVITA: Ukić 10, Krušlin 8, Perković 7, Katić 2, Bajo 2, Nichols 12, Žganec 4, Musa 12, Arapović 4, Markota 3, Ramljak 11, Stipanović 6

CIBONA: Jularić 2, Bilinovac 2 , Uljarević , Ratkovica 2, Žorić 11, Ćorić, Gilbert 7, Novačić, Bošnjak 15, Rozić 6, Ljubičić 4, Tomas 5

Treća utakmica doigravanja za prvaka: Cedevita - Cibona 81:54 (22:15, 27:12, 15:15, 17:12)