Juniori su, poput starijih kolega, odigrali na Drosini bez pogodaka protiv posljednjeplasirane Istre. Kadeti minimalno poraženi
Anja je izvrsno startala, od prvog dana je bila u samom vrhu konkurencije jedriličarki. Dva dana prije kraja čak je bila i vodeća
Juniori su napunili do vrha mrežu Intera (6:1), Ed Kevin Kokorović zabio dva pogotka  (76', 79')  za preokret kadeta (2:1)
Petak, 06. travnja 2012. 08:12
Odbojka

Katarina Pilepić u lovu na EP

Od igrača i igračica iz PGŽ-a svoje mjesto u juniorskoj reprezentaciji našla je jedino odbojkašica Rijeke
Utorak, 03. travnja 2012. 18:21
Rukomet

RINA akademija Zamet zlatna

Riječani su u finalu pobijedili Balić&Metličić rukometnu akademiju 22:20 i to nakon boljeg izvođenja sedmeraca
Utorak, 03. travnja 2012. 14:56
Ostalo

Delta najuspješniji klub

Najuspješniji karatisti bili su Laura Fučik (Delta) s tri zlatne medalje, dok je Alen Hovan (Delta) osvojio dva zlata i tri bronce
Rukometašice Opatije u utakmici za treće mjesto poražene su od Lokomtoive 12:16, dok je Orijent Presoflex u borbi za peto mjesto izgubio od Sinja 19:24
Vaterpoliste Primorja EB tek je u finalu zaustavio Jug 2:7 u utakmici u kojoj su Riječani poveli 2:1 i onda stali