Kostrena je prvo pobijedila Sveti Matej 3:0, a onda je u maratonu protiv OTP banke 3:2 izborila plasman na završnicu prvenstva Hrvatske
Četvrtak, 10. svibnja 2012. 19:08
Ostalo

Nika i Ema najuspješnije

Nika Deša i Ema Živčić, članice Ri Croatije, osvojile su po jednu zlatnu i jednu srebrnu medalju
Nade "bijelih" identično su prošle na gostovanju u Splitu. Pučićevi dečki gol su primili u 81. minuti, dok su kadeti kapitulirali u 69. minuti
Utorak, 08. svibnja 2012. 13:34
Ostalo

Kuglačice Mlake zlatne u Ozlju

Mlakarice su srušile ukupno 2252 čunja, 60 više od drugoplasirane ekipe Zagreb-Zaboky iz Zagreba, dok je treći bio Varteks iz Varaždina s rezultatom 2180.
Olimpijski festival dječjih vrtića još jednom se pokazao kao pun pogodak
Ekipa Kvarnera 1 ukupni je pobjednik i nastupit će na županijskoj završnici u Novom Vinodolskom 12. svibnja
Rijeka - Dinamo 0:1. Gostima je pobjedu osigurao Špehar, mirno realiziravši najstrožu kaznu u 24. minuti nakon što je Načinović u svojem kaznenom prostoru igrao rukom
Petak, 04. svibnja 2012. 17:05