Srijeda, 09. siječnja 2013. 20:35
Nogomet

Juniori Rijeke protiv Genoe, Parme i Santosa

Viareggio kup održat će se od 12. do 25. veljače na kojem sudjeluje 48 klubova podjeljenih na skupine A i B te 12 podskupina
Finale: Nereus Žilina - Opatija 12:6 (2:2, 2:1, 3:2, 5:1). Opatijac Ivan Popović proglašen je za najboljeg igrača turnira
Utorak, 08. siječnja 2013. 09:32
Odbojka

Hrvatske kadetkinje ostale bez završnice

Utakmica 5. kola: Slovenija - Hrvatska 3:0 (25:16, 25:17, 25:23). U prva dva seta Slovenke su kontrolirale rezultat i Hrvatska u niti jednom trenutku nije bila u vodstvu
Četvrto kolo, kadetkinje: Hrvatska - Slovačka 3:1 (25:18, 23:25, 25:23, 25:22)
Subota, 05. siječnja 2013. 21:31
Odbojka

Kadetkinje Hrvatske upisale prvu pobjedu

Treće kolo: Bugarska - Hrvatska 0:3 (18:25, 17:25, 9:25). Bugarska je vodila samo dva puta i to 1:0 u prvoj i drugoj dionici
Drugo kolo: Hrvatska - Rumunjska 0:3 (22:25, 15:25, 18:25). Rumunjke su slavile za 73 minute
Četvrtak, 03. siječnja 2013. 22:01
Vaterpolo

Mlađi juniori Opatije izbacili Delfin

Delfin - Opatija 6:11 (2:1, 1:4, 1:4, 2:2). Opatijci su nadoknadili tri pogotka zaostatka iz prvog susreta izborivši ogled s Krunom
Četvrtak, 03. siječnja 2013. 21:11
Odbojka

Hrvatske kadetkinje poražene od Izraela

Izrael - Hrvatska 3:1 (10:25, 27:25, 25:23, 25:20). Nakon osvajanja prvog seta, hrvatske odbojkašice u drugom nisu iskoristile set loptu