GACKA OPEN U TAEKWONDOU

Natjecatelji Sušaka osvojili deset medalja

Utorak, 06. svibnja 2014. 23:20 Napisao/la  SC

Riječki borci i borkinje osvojili su dvije zlatne, dvije srebrne i šest brončanih medalja

Natjecatelji Taekwondo kluba Sušak osvojili su deset medalja na 13. turniru Gacka Open. Na iznimno jakom turniru u Otočcu okupilo se 260 natjeatelja iz 33 kluba iz cijele Hrvatske. Taekwondo klub Sušak sa svojih sedamnaestero natjecatelja uspio je osvojiti 10 medalja i to dvije zlatne, dvije srebrne i šest brončanih odličja i tako zauzeti 6. mjesto u ukupnom poretku svih klubova. Sušak je šesto mjesto zauzeo u ukupnom poretku mlađih kadeta i kadetkinja, te četvrto mjesto u ukupnom poretku starijih kadeta i kadetkinja.

U iznimno teškoj konkurenciji nakon odrađene četiri  borbe Zlatne medalje osvojili su: Matija Ružić u kategoriji kadeta do 49 kilograma i Mara Maržić u kategoriji mlađih kadetkinja do 43 kilograma.

Srebrnom medaljom okitile su se: Đana Haskić (mlađe kadetkinje do 47 kg) i Antonia Bušljeta (mlađih kadetkinja do 39 kg).

Brončani su bili: Chiara Vatta (mlađe kadetkinje do 24 kg), Lucija Smajla (kadetkinje, plus 59 kg), Erik Krbavac (kadeti do 37 kg), Andrija Mohač (kadeti do 45 kg), Dean Krbavac (kadeti do 45 kg) i Antonio Vujević (kadeti do 49 kg).

Na natjecanju su još nastupili: Klara Poluć (mlađe kadetkinje, do 36 kg), Ivano Kurtović (mlađi kadeti, do 30 kg), Karlo Kajba Šimunić (mlađe kadeti, do 33 kg), Sven Krstelj (mlađi kadeti, do 43 kg), Vivotr Vatta (mlađi kadeti, do 43 kg), Kristijan Sladojević (kadeti, do 45 kg), i Leon Kokor (kadeti do 57 kg).