Mladim judašima Rijeke 16 odličja u Krku

Utorak, 19. lipnja 2018. 12:50 Napisao/la  SC

Judaši Rijeke osvojili su 16 odličja na ovogodišnjem 28. po redu međunarodnom Turniru prijateljstva održanog u organizaciji Judo kluba Krk.

Nastupilo je 224 natjecatelja iz Italije, Slovenije, Češke i Hrvatske.

Natjecanje je održano za mlađe uzrasne kategorije te je to bila odlična prilika da se najmlađi članovi okušaju u ovom posljednjem natjecanju prvog dijela natjecateljske sezone.

Judo klub Rijeka nastupio je sa 23 natjecatelja, koji su osvojili 16 medalja te zauzeli prvo mjesto u ukupnom poretku klubova.