TATAMI KARATE KUP

Maja Zorić i Alen Hovan najbolji u Budimpešti

Petak, 30. studenog 2012. 17:51 Napisao/la  M. B.

Maja je bila najbolja među kadetkinjama preko 54 kilograma, a Alen Hovan među kadetima do 57 kilograma

Maja Zorić (Ri Croatia) i Alen Hovan (Delta) osvojili su prvo mjesto na Tatami karate kupu, međunarodnom turniru održanom u Budimpešti. Na turniru je nastupilo 500  natjecatelja  iz  šest zemalja.  Turnir je bio za sve uzraste do mlađih seniora u katama i borbama.

Maja i Alen su slavili u kadetskoj konurenciji, brokinja Ri Croatije bila je najuspješnija u kategoriji preko 54 kilograma, dok je karatist Delte slavio među borcima do 57 kilograma.

Među kadetkinjama do 54 kilograma Nika Deša osvojila je treće mjesto.

Boran Berak, karatist TAD-a, osvojio je treće mjesto u konurenciji juniora do 61 kilograma.