KUP MLADOSTI U KARATEU

Laura Fučik najuspješnija u Ivanić Gradu

Ponedjeljak, 20. veljače 2012. 13:30 Napisao  Marko Babić

Članica Karate kluba Delta slavila je u konkurenciji učenica preko 40 kilograma, dok je srebro osvojila među mlađim kadetkinjama do 45 kilograma

Laura Fučik (Delta) osvojila je prvo i drugo mjesto na međunarodnom turniru, Kup Mladosti održanom u Ivanić gradu. na kojem je nastupilo 450 natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije i Slovačke. Laura je slavila u konkurenciji učenica preko 40 kilograma, dok je srebro osvojila među mlađim kadetkinjama do 45 kilograma.

Uspješni su bili borci iz PGŽ-a u kadetskom uzrastu, Nika Deša (Ri Croatia, do 54 kg), Natalija Modrić (Rijeka, preko 54 kg) osvojile su zlatnu medalju, dok su se srebrom u borbama okitile Ljiljana Pendić (Viktorija, do 47 kg), David Bernetić (Delta, do 52 kg), Riccardo Sgardelli (Zamet, do 57 kg), te Alberta Naletina (Rab Enpi) u katama. Broncu su osvojile Klaudia Vukušić (Kostrena, do 54 kg), Kristian Brkić (Zamet, do 57 kg) i Domagoj Grgurić (Delnice, preko 70 kg).

Laura Fucik 2Laura Fučik

Niska medalja nastavljena je i u mlađekadetskom uzrastu gdje su se na najviše mjesto pobjedničkog postolja popeli Ana Vretenar (TAD, do 50 kg), te Adnan Jusić (Delta) u katama. Srebro su osvojili Karlo Turk (Kostrena, do 48 kg), David Bernetić (Delta, do 52 kg), Aron Šahini (Zamet, do 57 kg), te Carla Gašar (Delta) u katama. Treće mjesto zauzeli su Antonella Gašparac (Delnice, do 40 kg), Leon Tuna (Opatija, preko 57 kg) i Carla Čupić (Delta) u katama.

Uspješan nastup zaključili su učenici, Lea Vukoja (TAD, do 32 kg), Petra Vukonić (Delnice, do 36 kg), Edon Bytyqui (Zamet) osvojili su zlato, Antonella Gašparac (Delnice, do 40 kg) uzela je srebro, a Kevin Pranjić (Delta, preko 42 kg) bio je treći.