EUROPSKO PRVENSTVO U KARATEU

Boran Berak juniorski viceprvak, Maja Zorić brončana

Subota, 08. veljače 2014. 23:29 Napisao/la  SC

Karatist TAD-a do srebra je stigao u kategoriji do 61 kilograma. Maja Zorić, članica Opatije, osvojila je treće mjesto u kategoriji preko 59 kilograma

Boran Berak, karatist riječkog TAD-a, osvojio je drugo mjesto u konkurenciji juniora na Europskom prvenstvu što se održava u Lisabonu. Boran je do srebrnog odličja stigao u kategoriji do 61 kilograma, a u finalu ga je zaustavio Danas Chris Jensen-Noerskov. Boran je tako nastavio sjajan niz na europskim smotrama, lani je u konkurenciji do 55 kilograma postao europski prvak.

Hrvatska reprezenzacija u Lisabonu je imala više nego uspješan dan, Maja Zorić, članica Opatije, osvojila je brončano odličje u kategoriji preko 59 kilograma. Na treće mjesto pobjedničkog postolja popela se i Monika Berulec (Tempo) u konkurenciji do 48 kilograma.

Ljiljana Pendić, članica Viktorije, osvojila je sedmo mjesto u kategoriji do 53 kilograma.