PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Remi juniora, poraz kadeta Rijeke protiv Slaven Belupa

Nedjelja, 10. ožujka 2013. 18:49 Napisao/la  SC

Utakmice 19. kola, juniori: Rijeka - Slaven Belupo 1:1 (Klapan 5'/Ujlaki 19'). Kadeti: Rijeka - Slaven Belupo 0:1 (Sakač 21')

JUNIORI

RIJEKA - SLAVEN BELUPO 1:1

Utakmica 19. kola: Rijeka - Slaven Belupo 1:1 (1:1). Pomoćno Kantrida. Gledatelja: 70. Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar).

Strijelci: 1:0 Klapan (5'), 1:1 Ujlaki (19').

Žuti karton: Pejković (Slaven Belupo).

RIJEKA: Peterfai, Vidas, Collins, Jurica, Bagadur, Benjamin, Klapan, Benić, Dangubić (od 77' Jovanović), Postonjski, Fumić.

SLAVEN BELUPO: Kovačić, Sminderovac, Hajdarović, Jambor (od 83' Varivoda), Majtanić, Senić, Borak (od 73' Pejković), Bukovac, Ujlaki, Brlek, Arap.

Nogometaši Rijeke nisu uspjeli pobijediti Slaven Belupo u utakmici 19. kola. Rijeka je povela u petoj minuti pogotkom Klapana, a bod gostima donio je Ujlaki u 19. minuti.

KADETI

RIJEKA - SLAVEN BELUPO 0:1

Utakmica 19. kola: Rijeka - Slaven Belupo 0:1 (0:1). Pomoćno Kantrida. Gledatelja: 50. Sudac: Željko Frković (Gospić).

Strijelac: 0:1 Sakač (21').

Žuti kartoni: Postonjski, Biondić (Rijeka), Kolarić (Slaven Belupo).

Crveni karton: Šarlija (62' udaranje protivničkog igrača), Bubnjić (80', udaranje protivničkog igrača).

RIJEKA: Magaš, Malinić, Šipura (od 75' Lacković), Furijan, Cvetković, Lucić, Postonjski (od 52' Prpić), Sušilović (od 64' Jović), Peričić, E. Maloku, T. Maloku (od 41' Biondić).

SLAVEN BELUPO: Sudec, Kolarić, Šarlija, Srpak (od 80' Kovačić), Oštrek, Sakač (od 78' Bubnjić), Novačić, Tihelka, Marić (od 57' Srbljinović), Pavlović, Međimorec.

Kadeti Rijeke poraženi su u 19. kolu, momčad iz Koprivnice odnijela je tri boda s Kantride iako je od 62. minute igrala s igračem manje nakon isključenja Šarlije, dok su gosti iz Koprivnice u 80. minuti ostali na devet igrača nakon isključenja Bubnjića. Rijeka u zadnjih deset minuta nije uspjela iskoristiti brojčanu nadmoć tako da se na kraju ključnim pokazao gol Sakača u 21. minuti.