JUNIORSKI KUP U NOGOMETU

Opatija izgubila od Intera nakon penala

Subota, 09. veljače 2013. 15:15 Napisao/la  SC

Šesnaestina finala: Opatija - Inter 4:6 (1:1). Opatija je povela pogotkom Igora Pribanića u 20. minuti, gosti su izjednačili u 73. golom Filipa Merlina

Juniorski Kup Hrvatske

OPATIJA - INTER 4:6-11m (1:1)

Šesnaestina finala: Opatija - Inter 4:6-11m (1:1). Igralište Opatija. Gledatelja: 100. Sudac: Željko Frković (Gospić).

Strijelci: 1:0 Pribanić (20'), 1:1 Merlin (73').

Žuti kartoni: Šaina (Opatija), Mlakić (Inter).

OPATIJA: Alibašić, Klarin (od 65' Sinožić), Juraga, Šaina, Kovačević, Hasičić, Srok, Paravić, Francetić, Carrera (od 16' Kudrić, od 80' Mrzlić), Pribanić (od 90' Hepp).

INTER: Posavec, Kalamir (od 46' Tušek), Kuš (od 46' Šlogar), Mlakić, Lešković, Ivić, Malivuk (od 46' Merlin), Leško, Mohač, Stojanovski (od 59' Hezler), Deak (od 72' Grčić).

Juniori Opatije poraženi su šesnaestini finala Kupa Hrvatske, uspješniji je bio Inter iz Zaprešića nakon izvođenja jedanesteraca 4:6 (1:1). Opatijci su poveli pogotkom Igora Pribanića u 20. minuti. Ipak, na kraju nisu izdržali i gosti su izjednačili u 73. minuti preko Filipa Merlina.