PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Novi poraz juniora, kadeti Rijeke slavili u Splitu

Nedjelja, 04. studenog 2012. 20:01 Napisao/la  SC

Juniori: Split - Rijeka 2:1 (Čop 30'-ag, Pavić 33'/Bagadur 38'). Kadeti: Split - Rijeka 0:1 (Jović 54')

JUNIORI

SPLIT - RIJEKA 2:1

Utakmica 12. kola: Split - Rijeka 2:1. Igralište Dugopolje. Gledatelja: 100. Sudac: Gabrilo (Split).

Strijelci  1:0 Čop (30'-ag), 2:0 Pavić (33'),  2:1 Bagadur (38').

Žuti kartoni: Šalinović, Boban,Lela (Split), Marciuš,Vidas,Bagadur (Rijeka).

SPLIT: Kirevski, Grga, Vojković, Runje, Bauk, Šalinović, (od 80' Lela), Tokić, B.Galić, (od 67'Brkan), Pavić (od 64'Štimac), Radalj (od 83' Mađor), M. Galić (od 74' Mrkonjić).

RIJEKA: Berković, Čop (od 84' Collins), Vidas, Jurica, Bagadur, Banić (od 46'Dangubić), Postonjski (od 87'Kurilić), Marciuš (od 74' Brdar), Fumić (od 71' Škulič), Klapan, Mršić.

Juniori Rijeke doživjeli su novi poraz, nakon niz od osam pobjeda ove sezone uslijedio je novi poraz. Ovoga puta uspješniji je bio Split koji je poveo nakon što se pokušaj Pavića od Čopa odbio u mrežu.

Riječani nisu imali ni sreće, Berković je u 33. minuti obranio penal, ali je priseban bio Pavičić i donio domaćinu 2:0. Izabranici Borisa Pučića uspjeli su smanjiti pogotkom Bagadura nakon pogreške domaćeg vratara, ali više od toga nisu uspjeli napraviti.

KADETI

SPLIT - RIJEKA 0:1

Utakmica 12. kola: Split - Rijeka 0:1. Igralište Dugopolje. Gledatelja: 100. Sudac: Elez (Vranjic).

Strijelci: 0:1 Jović (54').

Žuti kartoni: Maglica (Split),  Gatara, Josipović (Rijeka)

SPLIT: Zebić, Maglica, Ćurković, Glavaš, Šarić (od 29'Mikulić),I. Jukić, Pervan, (od 59'Ereš), Živaljić. Grubišić (od 76' Šuto), M. Jukić, (od 65' Biskupović), Sušac.

RIJEKA: Magaš, Malinić, Prpić (od 80' Šipura), Gatara, Neziri, Lucić, (od 56' Vujčić), Furijan, Sušilović, Budan (od 78' Monjac), Maloku, Jović, (od 54 'Josipović).

Kadeti Rijeke iz Splita odnijeli su vrijedna tri boda. U utakmici koja nije obilovala prilikama, Jović je u 54. minuti postigao zlatan pogodak.