PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Juniori Rijeke slavili, kadeti prosuli 2:0

Srijeda, 07. studenog 2012. 17:39 Napisao/la  SC

Juniori: Rijeka - H. dragovoljac 2:1 (Klapan 49'-11m, Jurica 63'/Krajinović 25'). Kadeti: Rijeka - H. dragovoljac 2:2 (Neziri 12',  Budan 26'/Sunagić 61'-11m, Petih 65')

JUNIORI

RIJEKA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2:1

Zaostala utakmica 11. kola: Rijeka - Hrvatski dragovoljac 2:1 (0:1). Pomoćno Kantrida. Gledatelja: 50. Sudac: Marko Matoc (Zaprešić).

Strijelci: 0:1 Krajinović (25'), 1:1 Klapan (49'-11m), 2:1 Jurica (63').

Žuti kartoni: Bagadur (Rijeka), Rukavina, Krajinović, Tisanić (Hrvatski dragovoljac),

RIJEKA: Berković, Čop (od 46' Collins), Vidas, Jurica, Bagadur, Benić (od 60' Kokorović), Postonjski, Maricuš (od 64' Dangubić), Fumić (od 86' Škulić), Klapan, Mršić (od 88' Brdar).

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Šušković, Rukavina, Mužek, Štefanac (od 64' Postružin, od 71' Ćališ), Ivančić (od 39' Brebrić, od 71' Čagalj), Grabovac, Krajinović, Eller, Bevanda (od 76' Tisanić), Cetina, Meglaj.

Nakon dva poraza juniori Rijeke vratili su se pobjedama. Izabranici Borisa Pučića upisali su devetu pobjedu koju su izborili u 15 minuta drugog poluvremena. Naime, gosti su poveli u 25. minuti pogotkom Krajinovića  i činilo se da bi Riječani mogli nastaviti negativan niz. Ipak,  Klapan je na otvaranju drugog poluvremena s bijele točke izjednačio rezultat, a tri boda domaćinu donio je Jurica u 63. minuti,

KADETI

RIJEKA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2:2

Zaostala utakmica 11. kola: Rijeka - Hrvatski dragovoljac 2:2 (2:0). Pomoćno Kantrida. Gledatelja: 50. Sudac: Tomislav Bionda (Zaprešić).

Strijelci: 1:0 Neziri (12'), 2:0 Budan (26'), 2:1 Sunagić (61'-11m), 2:2 Petih (65').

Žuti kartoni: Neziri (Rijeka), Matišić (Hrvatski dragovoljac).

RIJEKA: Magaš, Malinić, Prpić (od 69' Šipura), Lucić, Neziri, Cvetković, Furijan (od 60' Prpić), Sušilović, Budan, Maloku, Jović (od 66' Josipović).

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Šolčić, Franješ (od 35' Petih), Rebrenjak, Rogić, Matišić, Čančar (od 54' Jurač), Vuco (od 35' Živković), Barišić, Kćira, Sunagić, Janković.

Kadeti Rijeke osvojili su pod protiv Hrvatskog dragovoljca u utakmici u kojoj su prosuli 2:0. Nakon što su s neugodnog gostovanja kod Splita donijeli tri boda, Riječani su propustili potvrditi taj uspjeh na domaćem terenu. Rijeka je povela pogocima Nezirija i Budana, ali četiri minute bilo je dovoljno da Hrvatski dragovoljac pogocima Sunagića s bijele točke i Petiha odnese bod s Kantride.