PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Nade Rijeke pobjedama nad Lokomotivom zaključile jesen

Ponedjeljak, 26. studenog 2012. 20:23 Napisao/la  SC

Utakmice 15. kola, juniori: Rijeka - Lokomotiva 5:3 (Dangubić 25, Benić 35, Postonjski 49, Vidas 52, Škulić 88/Kamenar 55, Pjaca 56, Čakarun 73). Kadeti: Rijeka - Lokomotiva 3:1 (Maloku 16, 38, Furijan 18/Karalić 28)

PRVA HNL

JUNIORI

RIJEKA - LOKOMOTIVA 5:3

Utakmica 15. kola: Rijeka - Lokomotiva 5:3. Stadion Kantrida. Gledatelja: 60. Sudac: Domagoj Vučkov (Rijeka)

Strijelci: 1:0 Dangubić (25), 2:0 Benić (35), 3:0 Postonjski (49), 4:0 Vidas (52), 4:1 Kamenar (55), 4:2 Pjaca (56), 4:3 Čakarun (73), 5:3 Škulić (88)

Žuti kartoni: Dangubić (Rijeka), Janjiš, Šporčić, Kamenar (Lokomotiva)

Crveni karton: Mihelčić (Lokomotiva)

RIJEKA: Berković, Vidas, Collins, Jurica, Bagadur, Benić, Postonjski (77 Matešković), Fumić (70 Kokorović), Dangubić (63 Škulić), Klapan (67 Marciuš), Mršić (89 Brdar)

LOKOMOTIVA: Gajić, Pukljak (84 Lovaković), Mihelčić, Janjiš, Šporčić, Čakarun, Čarapina (67 Ceraj), Kamenar, Čakarun, Pjaca, Mislimi

Juniori Rijeke prekinuli su niz od dva uzastopna poraza, pobijedivši u posljednjem kolu jeseni Lokomotivu na Kantridi. Bijelima je na kraju pripala golijada, iako su utakmicu nepotrebno odveli u dramatične vode.

Naime, Riječani su nakon 52. minute igre poveli s 4:0, da bi gosti do 73. smanjili na 4:3. Pitanje pobjednika otklonio je dvije minute prije kraja Škulić. Lokosi su od 36. minute igrali s igračem manje nakon isključenja Mihelčića.

KADETI

RIJEKA - LOKOMOTIVA 3:1

Utakmica 15. kola: Rijeka - Lokomotiva 3:1. Stadion Kantrida. Gledatelja: 50. Sudac: Željko Frković (Gospić)

Strijelci: 1:0 Maloku (16), 2:0 Furijan (18), 2:1 Karačić (28), 3:1 Maloku (38)

Žuti kartoni: Gatara, Neziri, Furijan (Rijeka), Tolić (Lokomotiva)

RIJEKA: Šestan, Malinić, Šipura, Gatara (56 Sušilović), Neziri, Cvetković, Lucić (76 Prpić), Furijan, Budan (78 Vujičić), Maloku, Jović (52 Peričić)

LOKOMOTIVA: Šonjić, Karačić, Guberović, Mulaibrahimović, Blaškić (31 Smoljo), Vidaković, Knez (59 Filipović), Tolić, Šušković (52 Muhar), Alghoul, Krizmanić

Mlađa garnitura Rijeke ostvarila je petu pobjedu u dvoboju s Lokosima. Dvostruki strijelac za Bijele bio je Maloku, dok je treći pogodak djelo Furijana.