MALI NOGOMET

MNK Gorovo pobjednik turnira u Opatiji

Nedjelja, 08. siječnja 2017. 16:17 Napisao/la  SC

Gorovo  u finalu svladalo Drenovu 2:0

Ekipa MNK Gorovo osvojila je malonogometni turnir za prednatjecatelje "Futsal Mini Opatija 2017". Gorovo je u finalu svladalo MNK Drenovu 2:0.

Treće mjesto osvojila je ekipa NK Opatije koja je u razigravanju svladala dječake iz NK Lokomotive.

Za pobjedničku ekipu nastupili su Boris Trubbia, Ivano Zukić, Noa Mihalić, Matija Milovac, Dante Luka Ojdanić, Josip Bogut i Leon Šerifi koje je vodio mladi trener Sven Pobar.

Boris Trubbia proglašen je najboljim vratarom turnira, dok je njegov suigrač Leon Šerifi najbolji strijelac. Najbolji igrač turnira je Roko Bralić iz MNK Drenova.

- Ovaj turnir osmišljen je kako bi naši najmlađi nogometaši napravili prve korake u natjecateljskom sportu. Smisao turnira nije plasman već dobra zabava za naše djevojčice i dječake kao i za njihove roditelje. Draago mi je da se okupio ovako velik broj ekipa iz regije, a nadam se da će se dogodine odazvati i oni koji ove godine nisu mogli doći, rekla je predsjednica NK Gorovo Sunčica Likar.

Na turniru su se natjecale ekipe NK Halubjan, NK Orijent 1919, NK Opatija, NK Lokomotiva, ŠN. 1. gol, MNK Drenova i dvije ekipe domaćina MNK Gorovo.

Nagrade najboljim ekipama i pojedincima uručili su predsjednica MNK Gorovo Sunčica Likar, opatijski gradonačelnik Ivo Dujmić i dječja gradonačelnica Opatije Lea Pašić.