PRVA LIGA RUKOMETAŠICA

Zamećanke slavile kod Vranjica za nastavak niza

Petak, 04. listopada 2013. 21:23 Napisao/la  SC

Vranjic - Zamet 22:24. Petnaest minuta prije kraja domaće igračice vodile su sa 19-16, i onda počinje preokret

Prva liga rukometašica - 4. kolo

VRANJIC - ZAMET 22:24 (13:10)

Gradska dvorana Bilankuša, Solin. Gledatelja 200

Suci: Ivan Grabovac i Siniša Ravlić

VRANJIC: Andabak (13 obrana), Zelić, Milovac 1, Boko 4, Banje 3, Kljaković, Ljubičić 8, Božić 3, Muslim, J. Jerković, Mijatović, A. Jerković 2, Gambiroža, Škomrlj, Đuran 1, Čubelić (1 obrana)

ZAMET: Strukar (1 obrana), Paurević 2, Plahinek 1, Jerčinović, Mičijević 6, Gvoić 1, Tabar 1, Milošević 6, Toto, Bunić 4, Bukvić, Stakorić 2, Gugić 1, Šegota (11 obrana)

Sedmerci: Vranjic 6 (4) Zamet 5 (4). Isključenja: Vranjic 4,  Zamet 10 minuta.

Rukometašice Zameta ostvarile su i četvrtu uzastopnu pobjedu nastavivši stopostotni niz na otvaranju prvenstva. Za jedan od najuspješnijih startova u povijesti Zameta najzaslužnija je vratarka Helena Šegota sa 11 obrana čime je sjajno zamijenila prvu vratarku Strukar u njenom lošem danu. Šest pogodaka zabile su ponovo najbolja u zametskim redovima Selena Milošević i Ćamila Mičijević, a za pohvaliti je i doprinos 'otpisane' iz vremena Željka Čaglja, Tee Bunić sa četiri zgoditka.

Petnaest minuta prije kraja domaće igračice vodile su sa 19-16, i onda počinje preokret Zamećanki koje u vodstvo (19:20) dolaze pet minuta kasnije i ne ispuštaju ga do kraja susreta. Vodile su domaće igračice i s pet pogodaka viška u 32. minuti, no to im nije bilo dovoljno za pobjedu. U sljedećem kolu rukometašice Adriane Prosenjak dočekuju Sesvete.