Liga za prvaka: Rukometašice Zameta uvjerljivo poražene na gostovanju protiv Lokomotive

Subota, 26. travnja 2014. 20:02 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola Lige za prvaka: Lokomotiva - Zamet 29:17 (16:7). Selena Milošević je u 10, minuti pogodila za 3:4, a onda je uslijedila serija Lokomotive 5:0

Prva liga rukometašica, Liga za prvaka 6. kolo

LOKOMOTIVA - ZAMET 29:17 (16:7)

Dvorana Dom Sportova. Suci: Češi i Županić.

LOKOMOTIVA: Razum, Smiljanić 1, Grubišić 1, Božović, Oštarjaš 3, Gaće 4, Debelić 1, Kožnjak 5, Jelčić, Rajović 3, Horvat 3, Benko 3, Milanović-Litre 1, Bašić 2 (1), Milić 2.

ZAMET: Paurević 2, Plahinek,  Jerčinović 2, Gvoić, Tabar, Milošević 4 (2), Toto 2, Strukar, Bunić 1, Tus 1, Bukvić, Šegota, Mićijević 1, Stakorić 1, Masnić 2, Gugić 1.

Sedmerci: Lokomotiva 4 (2), Zamet 5 (3). Isključenja: Lokomotiva 8, Zamet 4 minute.

Rukometašice Zameta poražene su na gostovanju protiv lidera Lokomotive u utakmici u kojoj riječke rukometašice nisu uspijele pružiti približan otpor kao što je to bilo u prvoj utakmici u Ligi za prvaka.

Selena Milošević je u 10, minuti pogodila za 3:4, a onda je uslijedila serija Lokomotive 5:0. Domaće rukometašice nastavile su s praksom da na jedan gol Zamećanki odgovaraju s minimalno dva tako da su na poluvremenu imale velikih devet pogodaka prednosti (16:7).

Riječke rukometašice nisu mogle ništa previše u nastavki, a Lokomotiva je na kraju slavila s 12 golova razlike.