Rukometašice Zameta poražene od Dunaujvarosa na turniru u Koprivnici

Petak, 26. kolovoza 2016. 22:34 Napisao/la  SC

Suci: Igor Hunjadi i Marijo Zečević (obojica Zagreb, Hrvatska).

ZAMET: Lopac-Škrinjar, Strukar (1+0), Toskić (13+1); Paurević 2, Plahinek 4(1), Martinović, Židek 1, Miočinović 7(4), Tabar 2, Milosavljević 5, Toto 4, Jelenović 1, Bukvić 3, Visković 1, Brkljača, Troskot, Dobtić 1.

DUNAÚJVÁROS: Csapó (2+1), Pálinkás (2+0), Oguntoye (7+1); Azari 2, Takács 1, Szalai 7, Mičijević 6, Vincze 1, Klujber 5(4), Termány 3, Hornyák, Kovács 7(3), Cifra 2, Molnar 1, Karnik 1, Kudor.

Sedmerci: Zamet 7(5), Dunaújváros 8(7).

Isključenja: Zamet 4 minute (Peurević, Toto), Dunaújváros 10 minuta (Mičijević 2+2, Azari, Kovács, Karnik).

Rukometašice Zameta poražene su u prvoj utakmici na 11. Memorijala Josipa Samaržije Bepa, mađarski Dunaújváros pobijedio je 36:31.

Zamećanki se pružile jaki otpor, utakmica je rezultatski bila neizvjesna praktično do kraja najviše vratarki Toskić, koje je u drugom dijelu obranila 14 udaraca.

Kod pobjednika dobro su igrale Kovács, Szalai (svaka po 7 golova) i Mičijević (6).