PRVA LIGA RUKOMETAŠICA

Zamet u Zelini doživio prvi poraz!

Subota, 19. listopada 2013. 21:06 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: Zamet - Zelina 30:26.  Riječanke su jedino vodstvo imale kod 8:9 kada je pogodila Tea Bunić

Prva liga rukometašica

ZELINA - ZAMET 30:26

Utakmica 6. kola: Zelina - Zamet 30:26. Dvorana Sveti Ivan Zelina. Suci: Jurenec i Vajdić.

ZELINA: Sanader, Čosić, Žigrović, Livaić 2, Madžarac 4, Vuković 1, Šandor 5, Pavlović 1, Šerić 2, Žigrović, Puhelek, Vulić 3, Hajduk, Horvat 1, Masnić 5, Mateša 6.

ZAMET: Paurević, Plahinek 3, Jerčinović 2, Mičijević 3, Tabar 1, Milošević 5, Toto 1, Strukar, Bunić 6, Tus 2, Bukvić, Šegota, Stakorić, Gugić.

Sedmerci: Zelina 6 (6), Zamet 2 (1). Isključenja: Zelina 6, Zamet 2 minute.

Svakom lijepom nizu mora doći kraj tako i onom rukometašica Zameta koje su doživjele prvi poraz ove sezone na gostovanju kod Zeline.

Riječanke su jedino vodstvo imale kod 8:9 kada je pogodila Tea Bunić, ali gošče su uzvratile serijom 3:0. Iako je domaćin imao rezultatsku prednost, Zamet je ostao u igri do 40. minute kada je Tus pogodila za 18:20 odnosno Gugić tri minute kasnije za 20:22.

Zelina tada bježi na 24:21 odnosno 27:21 u 51. minuti. Gošće uzvraćaju serijom 3:0 pogocima Bunić, Jerčinović i Tabar ali bilo je prekasno za preokret.