PRVA LIGA RUKOMETAŠICA

Zamet pobijedio Sesvete, Gugić srušila lidera

Subota, 01. veljače 2014. 19:19 Napisao/la  SC

Utakmica 16. kola: Sesvete - Zamet 21:22. Domaće rukometašice u 27. minuti imale su velikih osam pogodaka prednosti (14:6)!

Prva liga rukometašica

SESVETE - ZAMET 21:22

Utakmica 16. kola: Sesvete - Zamet 21:22 (14:9). Gradska dvorana. Suci: Jurenec i Vajdić. Nadzornik: Ladić.

SESVETE: Pijević, Galetić, Jakara 4, Stopić 1, Blažević, Stopić 3, Šebek, Jelovečki, Petrušić, Milosavljević 1, Bešen, Vuković, Franković 7, Bezjak 5, Benić, Duplić.

ZAMET: Paurević 1, Plahinek, Jerčinović 3, Gvoić, Milošević, Toto 1, Strukar, Bunić 4, Tus, Bukvić 2, Šegota, Mičijević 4, Stakorić 3, Jelenović, Masnić 2, Gugić 2.

Isključenja: Sesvete 2, Zamet 6 minuta. Sedmerci: Sesvete 3 (0), Zamet 3 (3).

Rukometašice Zameta pobijedile su Sesvete na gostovanju i stigle su do važnih bodova protiv vodećeg sastava lige! Zamećanke su nadoknadile pet golova zaostatka na poluvremenu i pogotkom Anamarije Gugić u 58. minuti stigle do velikog slavlja.

Tijek susreta nije dao navjestiti takav kraj, nakon što je Toto pogodila za vodstvo gošći 4:3 u 11. minuti, domaće rukometašice preuzele su kontrolu i u 27. minuti imale su velikih osam pogodaka prednosti (14:6)! Zamećanke su se uspjele trgnuti prije kraja poluvremena i serijom 3:0 smanjiti zaostatak, a spomenuti niz nastavile su i u drugom dijelu i s osam uzastopnih golova stigle su do 14:14 u 38. minuti.

Domaćin je u tom periodu još uspijevao držati minimalnu rezultatsku prednost, ali gošće su u završnici pogocima Stakorić, Mičijević i Gugić imale tri gola prednosti (18:21) deset minuta prije kraja. Domaćin je uzvratio serijom 3:0, ali Gugić je na kraju pogodila za veliko slavlje Zameta.