Subota, 05. studenog 2016. 20:09 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Split 2010 - Zamet 28:28

SPLIT 2010: Zelić 7 (1), Plazibat 3, Kežić 5 (2), Surjan 1, Cvitanović, Rubić, Ercegović, Budić 3, Macan 6, Stilinović (1+0), Srdanović, Ećimović (9+0), Marić Banje 3, Sablić

ZAMET: Strukar (4+0), Paurević 3,Dundović, Plahinek 4 (3), Židek 1, Miočinović 3 (2), Tabar 4, Milosavljević 8, Brkljača, Jelenović 1, Bukvić 1, Kalčić 2, Jurčić, Visković, Dobrić 1, Lopac-Škrinjar (4+0)

Sedmerci: Split 2010 3 (3),   Zamet  5(5)

Isključenja: Split 2010  10 minuta,  Zamet  8 minuta

Rukometašice Zameta u sedmom prvenstvenom kolu na gostovanju u Splitu kod ekipe Split 2010 osvojile su bod odigravši 28:28.

Junakinja susreta bila je Dejana Milosavljević, koja je kod rezultata 28:26 za domaće igračice u posljednje dvije minute postigla dva pogotka i svojoj ekipi osigurala bod.

Riječanke su nastupile bez ozlijeđene Mile Toto i na početku susreta u potpunosti  prepustile inicijativu domaćim igračicama koje su otvorile susret serijom 4:0, te su u tom ritmu odigrale do kraja prvog dijela.

U drugom dijelu Splićanke imaju stalnu prednost od 3,4 pogotka sve do 53. minute, kada Ana Paurević pogađa za 25:23, te se u 59. minutu ulazi sa 28:26, ali Dejana Milosavljević sa dva pogotka dovodi Zamet do izjednačenja.