Subota, 25. ožujka 2017. 20:26 Napisao/la  SC

Utakmica 17. kola: Sesvete Agroproteinka - Zamet 27:30 (14:15)

SESVETE AGROPROTEINKA - ZAMET 27:30 (14:15)

SESVETE AGROPROTEINKA: Rašić, Tupek, Karaula 2, Jakara 3, Mijatović, Čalušić 3,  Marić 1, Dominiković, Vlajsović 5, L. Bešen, Petrušić 7 (2), G. Bešen, Miletić 3, Bošnjak, Bezjak 3, Peraica

ZAMET: Paurević 1, Plahinek 9 (4), Jerčinović 1, Židek 2, Tabar 6, Milosavljević 3, Toto 4, Brkljača, Jelenović, Bukvić 4, Toskić, Jurčić, Visković, Piršl

Isključenja: Sesvete 4, Zamet 2 minute

Sedmerci: Sesvete 2 (8) Zamet 4 (5)

Rukometašice Zameta slavile su a gostovanju u Sesvetama.

Utakmica je bila izjednačena na početku.

Zamećanke su imale malu prednost od pogotka ili dva do 23. minute, kada su domaće rukometašice izjednačile na 11:11.

Pet minuta kasnije bilo je i 13:13, a zatim je Ela Bukvić pogodila za 14:15 rezultat s kojim se otišlo na poluvrijeme.

U drugom dijelu Zamećanke su se razbudile i pojačale pritisak što je rezultiralo i većom prednošću te je u 57. minuti na semaforu bilo čak plus sedam u korist Zameta nakon pogotka Tabar (27:20).

Do kraja susreta Sesvete nisu uspjele sustići prednost gostujućih rukometašica.