1. liga rukometašica: Zamećanke do nove pobjede, na domaćem parketu srušen Umag

Subota, 25. veljače 2017. 19:31 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Zamet - Umag 30:26 (15:13)

ZAMET: Paurević, Plahinek 6 (3), Jerčinović 1, Zidek 2, Miočinović 1, Tabar 2, Milosavljević 5, Toto 4, Jelenović 3, Bukvić 2, Toskić, Jurčić, Visković, Kalčić 3, Dobrić 1

UMAG: Pratljačić, Selar, Imamović 2, Mataija 4, Jajčević 9 (3), Šito 4, Japundža 2, Kovač, Šegota, Gašić 3, Imamović 2, Bunić, Popović

Sedmerci: Zamet 3 (3), Umag 3 (3)

Isključenja: Zamet 4 minute, Umag 2 minute

Rukometašice Zameta ubilježile su novu pobjedu svladavši Umag na domaćem terenu.

U 10. minuti pogotkom Toto Zamećanke su povele 6:4, ali su gošće brzo uzvratile pogocima Jajčević i Japundžo došle do 6:6 te zatim novim pogotkom Jajčević povele 6:7 u 14. minuti.

Izjednačujuća igra vodila se do 20. minute kada je bilo 10:10.

Nakon toga Zamet je vodio glavnu riječ održavajući pogodak, dva prednosti do poluvremena.

U nastavku Umag je ponovno izjednačio na 15:15, ali to je bilo sve što su gošće uspjele učiniti domaće rukometašice preuzele su igru u svoje ruke i više nisu dozvolile Umagu da ih ugrozi.