Subota, 22. listopada 2016. 21:40 Napisao/la  SC

Suci: Tomislav Baić i Mladen Šulekić (oba Novska)

OSIJEK: Banović (7+2), Putnik, Vukušić, Zim 4, Liović, I. Guskić 4 (2), Bešenić, Batrnek 3, Krajinović 3, E. Guskić 2, Gilinger 1, Tomišić, Špoljarić, Šimić.

ZAMET: Strukar (7+1), Paurević 4, Plahinek 1, Židek 3, Miočinović 1, Tabar 1, Milosavljević 4, Toto 5 (1), Brkljača 2, Jelenović 2, Bukvić 3, Toskić, Jurčić, Visković, Dobrić 1, Lopac - Škrinjar

Isključenja: Osijek: 2 minute Zamet: 6 minuta

Sedmerci Osijek 5(2) Zamet 3 (1)

Rukometašice Zameta rutinski su odradile gostovanje u Osijeku gdje su slavile sa dvoznamenkastom razlikom, a završilo je 17:27.

Iva Tabar, Mila Toto i Rea Jelenović pogađale su za startnih (0:3), a Osijek je na prvi pogodak čekao punih sedam minuta.

Ivona Guskić u 22. je minuti približila svoju ekipu na pogodak zaostatka (8:9), no do poravnanja nisu stigle.

Naprotiv, nova serija u kojoj je Ella Bukvić postigla dva Ana Paurević dva i Mila Toto jedan gol u 29 minuti donosi Zametu 8:14.

U drugom poluvremenu rutinsko odrađivanje posla za gošće, a prvi puta dvoznamenkasti plus (14:24) ostvaruju šest minuta prije kraja pogotkom Dejane Milosavljević.

Preostalo je samo odbrojavati posljednjih šest minuta i krenuti na dug put kući.