Zamet pobijedio Urbanscape Loku, Marin Sorić obranio 13 udaraca do odmora

Subota, 21. kolovoza 2021. 12:58 Napisao/la  SC
Marin Sorić
Marin Sorić Foto: Facebook

Zamet je na domaćem parketu pobijedio slovensku ekipu Urbanscape Loku, koja je proteklih dana bez većeg problema savladala ekipe Poreča i Umaga.

Zamećani su odmah od početka krenuli u visokom ritmu i pomalo iznenadili favoriziranu slovensku ekipu te poveli s 4:1.

U 21. minuti rezultat je bio visokih 9:3 za Zamet, a na poluvrijeme se odlazi rezultatom 12:10.

Golman Sorić je briljirao, u prvom dijelu upisao je nevjerovatnih 13 obrana.

Zamet je na krilima ponovo raspoloženih Mrakovčića i Njegovana držao prednost na svojoj strani i niti u jednom trenutku utakmice nije dozvolio da Loka povede.

Kao i u Karlovcu, u utakmici protiv Slovenaca, Vučko s postignutih 7 i Kvastek sa 6 pogodaka pokazali su se kao odlična pojačanja.

Zamećane uoči početka prvenstva očekuje još domaća utakmica protiv Karlovca, gostovanje na turniru u Sloveniji te je u planu i odigravanje utakmica s Rudarom i Dubravom.

- Nakon samo nekoliko treninga s loptom uspjeli smo pobijediti Urbanscape Loku koja niti jednom nije vodila za vrijeme utakmice. Želim pohvaliti dečke na pristupu i zalaganju u utakmici! U našoj ekipi vlada odlična atmosfera, u obrani smo izrazito agresivni pa je i nama golmanima puno lakše braniti, kazao je Marin  Sorić.