Zamećani poraženi u Križevcima, Riječani pokleknuli u posljednjoj minuti dvoboja

Subota, 18. veljače 2023. 19:41 Napisao/la  SC
Rukometaši Zameta

Premijer liga rukometaša, Liga za ostanak, 2. kolo

KTC - ZAMET 26:25 (15:15)

Dvorana u Križevcima.

Suci: Cepanec (Turčin) i Dragočajev (Novska)

KTC: Šutalo, Marković 2, Ostarčević 1, Harča, Dujmović 3, Perajica 4 (2), Jurakić 6, Prezelj,Maričić, Martinović, Ezgeta 8, Tandara, Masnec, Mršić 2.

ZAMET: Pešić, Tomović 3, Krstić 2, Živković 1, Černeka 6 (5), Ogurlić 1, Viskić, Kezić 2, Pikec 5, Lušić, Klanac, Perkov 5.

Isključenja: KTC 2, Zamet 2 minute. Sedmerci: KTC 2 (2), Zamet 5 (5).

Rukometaši Zameta doživjeli su novi prvenstveni poraz, odluka o pobjedniku na gostovanju u Križevcima pala je u dramatičnoj završnici susreta.

Golom Antonija Kezića Zamećani su tri i pol minute prije kraja poveli (25:24), minutu kasnije Dujović je poravnao sa devet metara, a Riječani svoj napad nisu uspjeli iskoristiti.

Na ulasku u posljednju minutu domaća momčad došla je u prednost preko Perajice, Riječanima je ostalo vremena dovoljno da pokušaju izboriti remi, ali u tome nisu uspjeli.