Rukometaši Zameta u Bjelovaru prekinuli pozitivan niz rezultata

Subota, 30. siječnja 2021. 20:41 Napisao/la  SC

Zamećani nikako nisu uspijevali uhvatiti rezultatski priključak za domaćinima koje je predvodio raspoloženi vratar Grgić sa 17 obrana

Rukometaši Zameta

Premijer liga, 12. kolo

BJELOVAR – ZAMET 25:22 (13:10)

BJELOVAR: Prvonožac, Šaravanja, Kočonda 1, Ćurić 2, Repušić 1, Špiler 4, Dozan, Lulić 6, Grgić, Jurjević 6 (1), L. Jurišić, Milićević 2 (1), F. Jurišić 3, Vuleta, Mohsen, Hećimović.

ZAMET: Zena, Zarev 1 (1), Mozetić 1, L. Ljevar 5, Grgurević 4, F. Ljevar, Šehić 1, Sorić, Tomljanović 4 (1), Starčević, Car 2, Mrakovčić 2, Devčić 2.

Sedmerci: Bjelovar 4 (2), Zamet 5 (2). Isključenja: Bjelovar 12, Zamet 4 minute.

Rukometaši Zameta nisu u Bjelovaru uspjeli nastaviti pozitivan niz započet krajem prošle godine.

Zamećani su poraženi u utakmici 12. kola, oslabljena za Renata Sulića momčad iz Rijeke nikako nije uspjevala uhvatiti rezultatski priključak za domaćinima, koje je predvodio raspoloženi vratar Grgić sa čak 17 obrana.

Bjelovarčani su se odvojili na početku utakmice, serijom 4:0 poveli su 6:2 i gosti više niti u jednom trenutku nisu uspjeli doći do izjednačenja.

Imali su nekoliko prilika za hvatanje priključka, obje su u nepovrat otišle na identičan način.

U  27. minuti Leon Ljevar smanjio je na dva gola zaostatka, Zarev je u idućem napadu iznudio sedmerac, ali Tomljanovićeva je lopta odsjela na stativi.

Umjesto da su Zamećani došli na „minus 1“ domaćini su golom Lulića otišli na plus tri (15:12).

Nakon toga domaćini su se odvojili na šest golova prednosti (20:14) u 46. minuti, a Zamećani su do kraja samo uspjeli ublažiti poraz.