PREMIJERLIGA RUKOMETAŠA

Zamećani poraženi na gostovanju kod Siscije

Subota, 15. prosinca 2012. 19:38 Napisao/la  SC

Utakmica 15. kola: Siscia - Zamet 31:26. Riječanima nije dosuđen niti jedan sedmerac

Premijer liga rukometaša

SISCIA - ZAMET 31:26

Utakmica 15. kola Premijer lige rukometaša: Siscia - Zamet 31:26 (15:11). Dvorana Brezovica. Suci: Gubica i Milošević.

SISCIA: Palaić, Tomić 4, Jurjević 1 (1), Žarković, Balić, Raić 1, Baltić 5 (2), Crnić 1, Nuić 11 (3), Kević 2, Čutura 6, Nikić, Kobetić, Bilušić.

ZAMET: Đurica, Vučetić, Hrvatin 2, Uzelac 2, Lončarić 6, Ćosić 3, Kružić 4, Slavić, Kovačević, Montanari 2, Golik 4, Šunjić 3.

Isključenja: Siscia 6, Zamet 10 minua. Sedmerci: Siscia 8 (6), Zamet -.

Rukometaši Zameta na gostovanju kod Siscije upisali su peti prvenstveni poraz. Zamećani su igri ostali do 21. minute kada je na semaforu svijetlilo 9:9. Uslijedila je serija domaćina 3:0 i od tog trenutka Riječani niti u jednom trenutku nisu bili nadomak rezultatskog egala. Zanimljiv je i podatak da za Zamet u cijeloj utakmici nije dosuđen niti jedan sedmerac.

Na poluvrijeme je domaćin otišao s četiri pogodaka prednost (15:11). U devet minuta drugog poluvremena razlika je narasla na plus devet pogodaka (22:13), a u tom periodu tri pogotka za domaćine postigao je Petar Čutura. Ubrzo je postalo jasno da Zamećani mogu samo ublažiti poraz što su na kraju i uspjeli.