Zamet u Đakovu prekinuo niz od tri poraza

Subota, 14. prosinca 2013. 22:34 Napisao/la  SC

Utakmica 15. kola: Đakovo - Zamet 25:30 (12:14)

Premijerliga rukometaša

ĐAKOVO - ZAMET 25:30

Utakmica 15. kola: Đakovo - Zamet 25:30 (12:14). Gradska dvorana. Suci: Vanja Banović i Vedran Banović.

ĐAKOVO: Kovač 1, Nađ 7, Babić 2, I. Barberić 1, Lubar, Tot 6, Petrović, Šaravanja, Klepo, Sučić, Šunda 2, Punda 2, T. Barberić 1, Ćurić, Pongarčić 3 (3), Rajković.

ZAMET: Vukić, Vučko 4, Samardžić, Klić, Mrakovčić 9 (4), Černeka 3, Uzelac 2, Lončarić 2, Stipčić 1, Jurić-Grgić 4, Slavić, Kovačević, Valković 5, Majić.

Sedmerci: Đakovo 3 (3), Zamet 4 (4). Isključenja: Đakovo 6, Zamet 2 minute,

Rukometaši Zameta slavili su u Đakovu i tako prekinuli niz od tri poraza u prvenstvu. Gosti su dobro otvorili, pogotkom Vučka u 13. minuti imali su pet golova prednosti (3:8). U 21. minuti ta je prednost i dalje iznosila pet golova (6:11), ali se do kraja poluvremena smanjila na dva gola (12:14).

Domaćin je bio uporan i u 35. minuti stigao je do izjednačenja (15:15), prvog od čak osam koji su uslijedili. Posljednje je bilo u 47. minuti (22:22), nakon čega je uslijedila sjajna serija Riječana 7:0 kojom je ujedno slomljen otpor Đakova.