Subota, 29. listopada 2016. 20:12 Napisao/la  SC

Suci: Ante Pavić i Mate Torbarina (oba Zadar)

ZAMET: Đurica (15+0), F. Lučin (1+0), Pešić, Hrvatin 5, Martinović 3, Šunjić, Uzelac, T. Lučin 3 (1), Stojanović 3, Glavaš 2, Miličević 2, Golik, Kružić 9, Valković 4, Grozdek 1, Majić 3.

GORICA: Sladoljev (8+1), J. Dijanić (2+0), Ceković 4, Borić, Ferenčina 9, Barišić, Krstanović 3, Matić 1, Nedić, M. Dijanić, Vladušić 1, Ćavar 7 (3), Bura 2, Buhaniček 1.

Sedmerci: Zamet: 2 (1) Gorica 4 (3)

Isključenja: Zamet: 6 minuta, Gorica 4 minute

Rukometaši Zameta nastavili su pobjednički niz slavljem protiv Gorice 35:28.

Utakmicu su bolje otvorili gosti koji su polovinom prvoga dijela imali i dva pogotka prednosti (5:7).

Prvo razdoblje lijepe igre domaćega sastava uslijedilo je između 15. i 21. minute, kada nisu primili pogodak a postigli su četiri i obavili preokret (9:7)

U posljednjoj minuti prvoga poluvremena prvo ime susreta Marin Kružić bio je precizan za plus tri (15:12), ali do odmora gosti postižu još pogodak.

Ulazak u drugo poluvrijeme podsjetio je na domaći ogled protiv Bukurešta, šest minuta bez primljenog, uz pet postignutih pogodaka za velikih plus sedam (20:13).

Od tog trenutka igralo se pogodak za pogodak i odrađivalo posao sve do konačnih 35:28.

Uz standardno sjajnog vratara Marina Đuricu sa 15 obrana, danas je raspoložen bio njegov imenjak Kružić sa 9 golova.

Odbrojavanje do Melsungena je počelo....