Zamet pobijedio u zadnjoj utakmici sezone

Subota, 03. lipnja 2017. 19:25 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola lige za ostanak: Zamet - Rudar 32:27

ZAMET: Đurica, Hrvatin 4, Martinović 4, Uzelac 1, T. Lučin 1, Starčević 1, Golik 3, Stojanović, Sorić, Kružić 6, F. Lučin, Grozdek 4, Majić 4, Šunjić, Mrakovčić 4

RUDAR: Cvetković, Kumerle 1, Runtas 2, F. Skendrović 1, Štajnkler 3, Šujster 1, Škiljan 6, Gaća 4, D. Trčak 1, Kišiček, K. Skendrović, A. Trčak 7, Otmančić, Banjedvorec, Đikić 1

Sedmerci: Zamet 1(1) Rudar 2(2)

Isključenja: Zamet 2 minute Rudar 6 minuta

U posljednjem kolu Premijer lige u ovoj sezoni, rukometaši Zameta savladali su momčad Rudara iz Ruda rezultatom 32:27.

Zamećani su od početka susreta vodili igru i držali rezultatom pod kontolom, te su vrlo brzo stekli dovoljnu prednost koja je omogućila treneru Igoru Marijanoviću da pruži priliku svim igračima iz zapisnika.

Na poluvremenu je prednost za Zamet bila visokih 19:12, a gosti su se približili u 43. minuti na 24:21, što se pokazalo kao i najbolji rezultat za njih.

Domaći igrači do kraja susreta samo su održavali prednost, koja je na kraju susreta iznosila pet pogodaka prednosti, 32:27.