Premijer liga: Zamet poražen u Varaždinu, domaćini slavili serijom u zadnjim minutama

Srijeda, 31. svibnja 2017. 19:32 Napisao/la  SC

Utakmica 9. kola Lige za ostanak: Varaždin - Zamet 32:28

Premijer liga rukometaša, 9. kolo lige za ostanak

VARAŽDIN - ZAMET 32:28 (15:13)

Arena Varaždin.

VARAŽDIN: Špikić, Šipić 10, Zobec 7, Dunato, Novak 1, Meštrić, Vujović, Puček, Črnila, Šuker, Tokić 8, Hirš 2, Levak 4, Tači, Murk, Trojko

ZAMET: Đurica, Hrvatin, Martinović 5, Golik 3, Stojanović, Sorić, Kružić 3, Grozdek 3, Majić 7, Šunjić 3, Mrakovčić 4

Sedmerci: Varaždin 5(5) Zamet 3(3)

Isključenja: Varaždin 4 minute Zamet 4 minute

U 9. kolu Lige za ostanak rukometaši Zameta na gostovanju u Varaždinu poraženi su rezultatom 32:28.

Sam početak susreta pripao je Zametu koji je nakon uvodnih 5:5 u 19. minuti nakon serije 4:0 poveo 10:6, a čak tri pogotka postigao je Patrik Martinović koji je bio nerješiva enigma za domaće vratare.

Varaždinci se bude i nakon samo pet minuta i svoje brze serije u 24. minuti, vraćaju susret u egal, te imaju 12:12, a do kraja poluvremena i vodstvo kojim završavaju prvi dio sa 15:13.

U drugom dijelu igra se gol za gol do 41. miute kada sa dva uzastopna pogotka Ivana Majića Zamet prelazi u vodstvo 17:16, te se ponovo sve do 54. minute igra u egalu.

U zadnjih pet minuta domaćini ipak ulaze sa prednošću od dva pogotka 26:24, a sa čak četiri pogotka najbolji pojedinac susreta Marin Šipić donosi pobjedu svojoj momčadi sa konačnim rezultatom 32:28.

U redovima Zameta istakli su se Majić sa sedam i Martinović sa pet pogodaka, a domaćine je predvodio Šipić sa deset postignutih pogodaka.