Premijer liga: Zamet poražen na gostovanju kod Rudara, domaćini slavili iz sedmerca u zadnjim sekundama

Srijeda, 10. svibnja 2017. 21:33 Napisao/la  SC

Utakmica 5. kola lige za ostanak: Rudar - Zamet 21:20

Premijer liga rukometaša, 5. kolo lige za ostanak

RUDAR – ZAMET 21:20 (10:12)

Sportska dvorana Rude.

RUDAR: Cvetković, Runtas , F. Skendrović, M. Štajnkler 1, Šujster, K. Skendrović, Gaća, D. Trčak 1, Tojčić 8, T. Štajnkler 1, Fresl, Brnas 3, A. Trčak 3, Otmančić, J. Štajnkler 2, Đikić 1

ZAMET: Đurica, Jeličić, Hrvatin, Uzelac, Lučin 1, Golik, Stojanović 5, Glavaš 3, Sorić, Kružić 4, Valković 6, Majić 1, Mrakovčić, Šunjić

Sedmerci: Rudar 4(4) Zamet 3(1)

Isključenja: Rudar 4 minute Zamet 8 minuta

Rukometaši Zameta u 5. kolu lige za ostanak poraženi su na gostovanju u Rudama od momčadi Rudara 20:21.

Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri u kojoj se igralo gol za gol sve do 22. minute kada je Zamet preko Raula Valkovića stigao do prednosti 10:8, te je prednost od dva gola zadržao do kraja poluvremena koje je završilo 12:10.

Početkom drugog dijela, odnosno u 36. minuti domaćini stižu do izjednačenja 13:13, ali u 46. minuti ponovo Valković dovodi Zamet u vodstvo od dva pogotka 17:15.

Domaćini se na predaju i vraćaju se u igru kod rezultata 18:18 u 52. minuti.

Do kraja susreta igra se gol za gol, a pobjedu domaćinima donosi najbolji strijelac susreta sa osam pogodaka, Hrvoje Tojčić pogotkom iz sedmerca u zadnjim sekundama.

Kod Zameta najbolji strijelac je bio Raul Valković sa šest pogodaka, a vratar Marin Đurica upisao je jedanaest obrana.