Zamećani osvojili bod na gostovanju kod Gorice

Subota, 11. ožujka 2017. 21:46 Napisao/la  SC

GORICA: Lončar, Ceković 2, Vladušić 1, Marjanović 8, Laljek 5, Krstanović 1, Matić 8, Nedić, Božiček, Dijanić, Ćavar 4, Sladoljev, Buhiniček, Goršeta, Bura 1, Barišić

ZAMET: Đurica, Martinović , Uzelac 2, T. Lučin 5, Starčević, Stojanović 6, Glavaš 4, Sorić, Golik 5, Kružić 4, F. Lučin, Valković 4, Grozdek, Majić, Šunjić, Mrakovčić.

Isključenja: Gorica 6 minuta Zamet 4 minute

Sedmerci: Gorica 4(2) Zamet 3(3)

Rukometaši Zameta na gostovanju u Velikoj Gorici odigrali su nerješenim rezultatom s momčadi domaće Gorice, 30:30.

Zamećani mogu žaliti za drugi bodom jer su pet minuta prije završetka susreta imali vodstvo 29:25.

Cijeli susret je bio u znaku Zamećana koji su od prve minute nametnuli visoki ritam igre koji domaći igrači nisu mogli pratiti.

Rezultatska prednost od početnih 5:1 za Zamećane uglavnom se kretala u njihovu korist sve do 37. minute kada su domaćini prvi puta izjednačili za 18:18.

Do 46. minute igralo se gol za gol, a u idućih 9. minuta Zamećani rade seriju i vode 29:25.

Domaćini se vraćaju u igru svojom serijom 4:0, te u zadnjim napadima momčadi postižu pogotke za konačnih 30:30.

Kod Zamećana prvi strijelac susreta bio je Jadranko Stojanović s šest postignutih pogodaka, a kod domaćina Marjanović i Ljaljek postigli su po osam pogodaka.