Premijer liga: Zamećani na startu nove sezone poražen u gostima kod Sesveta

Subota, 22. rujna 2018. 21:49 Napisao/la  SC

SESVETE: Kocen, Mršić, Panjan Kuraja, Bahtijarević 1, Sušnja 3, Jurakić, Mihaljević 2 (1), Mirosavljević 9 (1), Perković 4, Šprem 1, Šehić 2, Šemren 1, Dugan, Grgurić 5, Mudrinjak

ZAMET: Tomljanović 4, Šegon, Starčević 4, Sorić, Potočnjak, Načinović 3 (1), Mrakovčić 3, M. Mozetić 4, J. Mozetić 1, Martinović 3, Lučin, Jurčević 1, Jeličić 1, Grgurević, Dizdar, Devčić

Sedmerci: Sesvete 3 (2), Zamet 1 (3)

Isključenja: Sesvete 6 minuta, 10 minuta

Rukometaši Zameta poraženi su na startu Premijer lige u gostima kod Sesveta.

Utakmica je bila izjednačena sve do 48. minute kada su se nakon rezultata 21:21 domaći rukometaši odvojili i u pet minuta pobjegli na plus pet, 26:21.