Subota, 10. ožujka 2018. 22:24 Napisao/la  SC

Zhao Chen vukao Zamet kroz cijelo prvo poluvrijeme

Zhao Chen (desno) predvodio Zamet

Premijer liga rukometaša - 17. kolo

ZAMET – SPAČVA 27:19 (16:7)

Rukometaši Zameta pobijedili su na svom parketu Spačvu čime su se vratili pobjedama nakon poraza u Umagu.

Gosti iz Vinkovaca počeli su susret s tri vezana pogotka, uslijedila domaća serija 6:0.

Zhao Chen vukao je Zamet kroz cijelo prvo poluvrijeme.

Nakon sjajno odigranog poluvremena u Umagu, kada je postigao 10 pogodaka, kineski reprezentativac sve se više iskazuje kao istinsko pojačanje.

Zamet je do kraja prvog poluvremena stigao do devet pogodaka prednosti, tako veliku prednost momčad Drage Žiljka ničime nije ugrozila do kraja utakmice.

Vinkovčani su uspjeli nekoliko puta smanjiti zaostatak na šest pogodaka razlike, Zamet je mirno kontrolirao rezultat i završio utakmicu s osam pogodaka prednosti.

Zhao Chen postigao je sedam pogodaka i bio je najbolji strijelac Zameta.

ZAMET: Vučko 2 (2), Jeličić 2 (1), Mozetić, Grgurević, Martinović 3, Njegovan 1, Kružić 1, Sorić, Načinović 2, Tomljanović 1 (1), Starčević 3, Lučin, Majić 1, Golik 4, Chao Chen 7, Qauan Wang.

SPAČVA: Stojanović, M. Jurić 1, Maroš 1, Ćuk, I. Jurić 3 (1), Mihaljević 2, Vešligaj 3, Nađ 4, Androš 1, Božić, Babić 3, Vukušić 1, Ranogajac, Zagorc.