Subota, 22. veljače 2020. 21:56 Napisao/la  SC
Lider ostavio bodove na Zametu

Premijer liga rukometaša - 16. kolo

ZAMET - GORICA 33:30

Rukometaši Zameta pobijedili su lidera, zametska dvorana ostala je neosvojiva do daljnjega.

Zamećani su pobijedili Goricu preokretom u završnici utakmice, momčad Valtera Matoševića opet je pokazala karakter pobjednika.

Vodili su gosti od početka utakmice do 46. minute, kada je Tomljanović pogodio za prvo izjednačenje (46:46) nakon serije 3:0.

Nakon toga igrala se igra živaca "gol na gol" da bi u zadnjih pet minuta mlada riječka momčad 'pokazala više smirenosti, od 56. minute (30:30) uslijedila je odlučujuća riječka serija 3:0.

Ostali rezultati: Dubrovnik - Dubrava 22.26, Varaždin - Sesvete 22:24, Bjelovar - Umag 30:26, Spačva Vinkovci - Poreč 28:24

Poredak: Gorica 24, Dubrava 23, Zamet 18, Poreč 17, Spačva Vinkovci 17, Sesvete 15, Varaždin 13, Umag 13, Bjelovar 13, Dubrovnik 7