Subota, 19. rujna 2015. 20:43 Napisao/la  P. M.

Susret 4. kola: Zamet - Moslavina 31:24 (16:14)

Suci: Davor Lončar i Zoran Lončar (oba Varaždin). Nadzornik: Davor Tor (Zagreb)

ZAMET: Đurica, Islamović, Hrvatin 4, Černeka 6 (3), Uzelac, Lončarić 1, Stipčić, Stojanović 2, Kovačević 2, Golik 1, Jelušić 9, Slavić, Valković 6, Grozdek, Majić, Mrakovčić

MOSLAVINA: Pokorni, Vidoš, Pleše 4, Horvat 1, Podvalej, Lukes, S. Crnojević, Friš, Petrov 3, Kligl 3, Kačmarčik 2, L. Crnojević 1, Čizmar, Lind 7 (3), Šušnja 3

Sedmerci: Zamet 4 (3) Moslavina 4 (3)

Isključenja: Zamet 4 minute Moslavina 4 minute

Rukometaši Zameta upisali su i četvrtu pobjedu u novoj kampanji Premijerlige. Momci iz Kutine okupljeni pod iomenom Moslavina dugo su održavali rezultatsku neizvjenost, sve do ulaska u posljednjih deset minuta utakmice nije se znalo na koju bi stranu bodovi mogli otići. Zamet može na pobjedi zahvaliti Petru Jelušiću, strijelcu devet pogodaka, od kojih su dva bila upravo u tim, odsudnim trenucima susreta kada se od Moslavine trebalo odvojiti. U tom je razdoblju Marin Đurica upisao čak četiri obrane koje su dodatno pospješile razvoj situacije iz Zametovog rakursa.

Tražili su domaći treneri, Marin Mišković i Valter Matošević rješenja u obrani kroz prvo poluvrijeme, krenulo se u formaciji 5-1 s isturenim Hrvatinom nakon čega se stalo u klasičnih 6-0. Gosti su uvijek nekako pronalazili put do gola, tražili su i nadali se preokretu do kojeg ipak nije došlo. Trideset i jedan postignuti pogodak domaće momčadi ukazuje na njenu efikasnost, želje su domaćih navijača da tako ostane sve do srijede i novog domaćeg ogleda.

Protivnik je momčad Varaždina, i to u zaostalom susretu drugoga kola.