Subota, 06. prosinca 2014. 21:04 Napisao/la  SC

Susret 14. kola: Buzet - Zamet 17:21 (9:8)

Premijer liga rukometaša - 14. kolo

BUZET - ZAMET 17:21 (9:8)

Sportska dvorana u Buzetu. Gledatelja 200.

Suci: Matija Gubica i Boris Milošević. Nadzornik: Damir Sarajlić

BUZET: Pobrić, Šverko, Grižančić, Stojanović 3, Jakac, Prodan, Deak, Matanović 1, Šćulac, Tomić, Jović (10 obrana), Dunato 3, Kisiček, Galijot 7 (3), Prša 3, Jerman (3 obrane)

ZAMET: Đurica, Vučko 3, Mrakovčić 3, Černeka 4 (1), Uzelac 2, Stipčić, Ivković 1, Glavaš, Juričić, Kovačević 1, Golik 1, Jelušić 1, Slavić (18 obrana), Valković 2, Jotić 3, Briški

Sedmerci: Buzet 5 (3) Zamet 4 (1)

Isključenja: Buzet 10 minuta Zamet 10 minuta

Rukometaši Zameta upisali su sedmu ovosezonsku prvenstvenu pobjedu na gostovanju u Buzetu. Na uvijek neugodnom gostovanju kod regionalnog rivala krenulo je uvodnom serijom Riječana 4:0. Izabranici Marina Miškovića držali su početnu prednost i sredinom prvog dijela kada Vučko s dva pogotka stavlja na 7:2, no domaći do poluvremena uspijevaju sustići, pa čak i prestiči Zamećane. Seriju 7:2 Buzet je napravio u drugoj polovici prvog dijela i time ponovo učinio susret zanimljivim, Galijot je do poluvremena postigao četiri domaća pogotka i prometnuo se u glavog nositelja mogućeg preokreta.

Dino Slavić briljirao je na riječkim vratima sa 18 obrana, pogocima Mrakovčića i Jelušića Zamet poveo je sa 14:12, prednost je to koju do kraja susreta nisu ispuštali. Nastavljen je dobar put riječkih rukometaša, posljednje kolo ove godine donosi novi regionalni obračun. Sljedeće subote u Centar Zamet dolazi Umag.