Subota, 03. prosinca 2016. 19:29 Napisao/la  SC

ZAMET: Đurica (13+0), Jelušić 3, Hrvatin 5, Martinović 2, Uzelac, T. Lučin 6, Stipčić 1, Stojanović 6, Glavaš 4, Golik 4, F. Lučin (2+0), Valković 3, Grozdek 2, Majić, Šunjić 1, Miličević 1

POREČ: Pranjić (4+0), Ćosić 3, Medeved 1, Mišić, Pribetić, Šehić 1, Kušan, Perić 6, Car(9+1), Mofardin 1, Gudić 1, Valinčić 2, Kocijančić, Medić 9, Tot 3

Sedmerci: Zamet 6 (5), Poreč 2 (2)

Isključenja: Zamet 8 minuta, Poreč 6 minuta

Rukometaši Zameta u desetom kolu Premijer lige savladali su goste iz Poreča rezultatom 38:27.

Od samog početka susreta Zamećani su krenuli odlučnije u obrani, a pogotovo u napadu gdje su bili izuzetno precizni.

Nakon početnih 2:2, što je bio i jedini pozitivniji rezultat za goste, domaći igrači se odvajaju na dva gola prednosti, a nakon serije promašaja gostiju i sjajnih obrana vratara Đurice, rade seriju 4:0 i imaju prednost 11:7.

Do kraja prvog dijela ta prednost se povećava na velikih 18:11.

Drugi dio utakmice Zamećani ne posustaju i pogotkom Jadranka Stojanovića u 40. minuti imaju velikih 24:13, te praktički osiguravaju pobjedu.

Do kraja susreta trener Marin Mišković mogao je mirno rotirati igrače i dati priliku onima koji su do sada imali manju minutažu, te se tako čak 12 igrača upisalo u strijelce.