Subota, 18. listopada 2014. 18:44 Napisao/la  SC

Susret 7. kola: Zamet - Karlovac 28:22 (13:11)

Premijer liga rukometaša - 7. kolo

ZAMET - KARLOVAC 28:22 (13:11)

Centar Zamet. Gledatelja 200.

Suci: Igor Hunjadi i Marijo Zečević (oba Zagreb)

ZAMET: Đurica, Vučko 4, Černeka 5 (2), Uzelac 2, Lončarić 2, Stipčić 2, Glavaš, Juričić, Kovačević 4, Golik 1, Jelušić, Slavić (12 obrana), Valković 1, Jotić 7, Majić, M. Mrakovčić

KARLOVAC: Radočaj, Sudarić, Vojak, Šnajder 2, Capan 1, Miličević 1, Smojver 1, Perajica 6 (1), Smojver 4, Špruk, Obranović 4, Bačić 2 (1), Karić (2 obrane), Crnković 1, Glumac, Prezelj (12 obrana)

Sedmerci: Zamet 3 (2) Karlovac 3 (2)

Isključenja: Zamet 6 minuta Karlovac 10 minuta

Rukometaši Zameta ostvarili su drugu ovosezonsku pobjedu u susretu sedmoga kola Premijer lige protiv Karlovca. Sedam golova postigao je Lovro Jotić, s pet se pridodao Dario Černeka u pobjedi protiv kluba koji je odlaskom nekolicine stožernih igrača iz prošlih sezona izgubio korak s vrhom kojeg je nedavno držao. Konačnih šest pogodaka prednosti dočarava stanje na terenu u kojem je Zamet od početka u potpunosti dominirao.

Na prvo odvajanje trebalo je pričekati jedanaest minuta, točnije da se kompletira prva Zametova serija od 3:0 uz dva pogotka Lončarića za 5:3. Karlovčani vode tek jednom (6:7) preko Bačića u šesnaestoj minuti, potom Golik, Černeka i Kovačević svojim golovima nedugo prije poluvremena odvajaju domaće na 12:10. U nastavku - ista slika. Uzelac otvara za 14:11, gosti drže priključak teh u prvih pet minuta drugog dijela (16:14). Zamet radi seriju 5:0 i odlazi na nedostižnih 22:15, sredinom nastavka. Prednost je do kraja ostala na istoj razini, Zamećani su u uvjerljivoj igri priveli susret kraju.