Subota, 25. listopada 2014. 19:36 Napisao/la  SC

Susret 8. kola: Spačva - Zamet 23:19 (7:6)

Suci: Dalibor Jurinović (Zadar) i Marko Mrvica (Biograd na Moru). Nadzornik: Siniša Rudić (Biograd na Moru)

SPAČVA: D. Stojanović, Stojnović, Šarenac 4, Vukušić, Androš 2, Oroz 5 (4), Kordi, Ma. Mišić 2, Lasić, Mi. Mišić 2, Šijaković 1 (1), T: Stojanović, Ranogajec 4, Babić 3, Rimac

ZAMET: Đurica, Vučko 5, Samardžić, Černeka 3 (2), Uzelac 1, Lončarić 2, Stipčić, Briški, Glavaš, Juričić, Kovačević, Golik 1, Jelušić 1, Slavić, Valković, Jotić 6 (1)

Sedmerci: Spačva 7 (5) Zamet 3 (3)

Isključenja: Spačva 2 minute Zamet 6 minuta

Rukometaši Zameta poraženi su u Vinkovcima, u utakmici osmoga premijerligaškog kola. Utakmica koja je u prvom poluvremenu ponudila tek trinaest golova odgovarala je dmačoj momčadi koja se uspješno znala nositi s riječkim prijetnjama u nastavku susreta. Šest pogodaka Lovre Jotića, najkorisnijeg Zametovog pojedinca u dosadašnjem tijeku prvenstva nije bilo dovoljno, stoga su Zamećani poraženi po četvrti put ove sezone.

U 13. minuti Riječani imaju vodstvo od 2:5, na poluvrijeme se otišlo s minimalnom domaćom prednosti. U nastavku se igralo gol za gol, sve do posljednjih deset minuta kada Spačva golovima Ranogajca i Šarenca odlazi na 16:14. Prednost je to koju domaća momčad nije ispustila do kraja.