Subota, 29. ožujka 2014. 20:22 Napisao/la  SC

Utakmica 24. kola: Zamet - Moslavina 26:22 (13:8)

Premijer liga rukometaša - 24. kolo

ZAMET - MOSLAVINA 26:22 (13:8)

Centar Zamet. Gledatelja 100.

Suci: Marko Lovrić (Zagreb) i Siniša Tanasić (Dugo Selo)

ZAMET: Đurica (11 obrana), Vučko 4, Samardžić, Klić, Černeka 2, Uzelac, Lončarić 5 (1), Stipčić, Jurić-Grgić 7 (1), Vukić (2 obrane), Kovačević 1, Juričić (7 obrana), Valković 6, Golik, Majić 1

MOSLAVINA: Kristić (20 obrana), Sruk, Pleše 5, Lozina 1, Horvat 3 (3), Friš, Kligl 3, Klašnja 2, Petreković, Mrkalj 1, Crnojević 4, Prša 3, Slakoper

Sedmerci: Zamet 5 (2), Moslavina 4 (3)

Isključenja: Zamet 4, Moslavina 8 minuta

Rukometaši Zameta ostvarili su očekivano i u susretu dvadeset i trećeg kola Premijer lige upisali nove bodove protiv fenjeraša Moslavine. Neizvjesno je bilo tek u prvih deset minuta susreta, kada su gosti imali jedino vodstvo na utakmici (3:5), nakon čega se golovima Jurića-Grgića i Vučka domaći igrači odvajaju na 7:5, što gosti iz Kutine do kraja susreta sustižu još samo jednom. U 21. minuti bilo je 8:8, a Zamet nije ispuštao tada stečeno vodstvo. Bila je to večer vratara.

Dvadeset obrana skupila je Zametova trojka među vratnicama, jednaki je učinak s druge strane imao Kristić. Raspoložena je bila Zametova vanjska linija. Jurić-Grgić postigao je sedam, a Valković šest pogodaka dok je Lončarić pridodao pet.

Do kraja regularnog dijela Premijer lige ostala su još dva kola. Zamećani će najprije u goste Umagu, a u zadnjem kolu očekuje ih Karlovac.