Premier liga: Rukometaši Zameta protiv Varaždina ostvarili prvu pobjedu ove sezone

Subota, 29. rujna 2018. 22:09 Napisao/la  SC
Marin Sorić
Marin Sorić

Rukometaši Zameta ostvarili su prvu pobjedu u drugom kolu novog prvenstva, u Dvorani mladosti pobijedili su Varaždin rezultatom 32:26.

Gosti su bolje otvorili utakmicu, vodili su sve do 25. minute, kada je Zamet pogotkom Jelčića prvi put izjednačio (12:12).

Točnije, utakmica se prelomila u deset minuta nadahnute igre momčadi Zameta.

U razdoblju od 22. do 32. minute momčad Nedjeljka Lalića ostvarila je  seriju 8:0 i stekla prednost koju do kraja utakmice više nije ispustila.

Gosti se ni jednom nisu uspjeli približiti na manje od dva gola razlike.