Liga za prvaka: Zamećani ostvarili prvu pobjedu, Filip Glavaš najavio slavlje u Umagu

Srijeda, 27. travnja 2016. 22:25 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Umag - Zamet 23:25 (11:12). Glavaš postigao 10 od prvih 14 pogodaka Zameta

Premijer liga rukometaša - Liga za prvaka, 4. kolo

UMAG - ZAMET 23:25 (11:12)

SŠD Marije i Line. Gledatelja 300

Suci: Igor Hunjadi i Marijo Zečević

UMAG: Sorić, Buvinić, V. Ravnić 7 (2), Koler, Udovičić, Petričević, Bošnjak 1, Sinčić 3 (1), Ćurćibašić, Matanović 7, M. Ravnić, Ćosić 2, Beliga 2, Gorenac 1, Maros, Ružić

ZAMET: Đurica, Hrvatin 3 (2), Martinović, Uzelac 2, Tubić, Stojanović 2, Glavaš 11 (5), Lučin, Kovačević, Golik 2, Jelušić 2, Slavić, Valković 3, Grozdek 1, Majić, Miličević

Sedmerci: Umag (3/6) Zamet (7/8)

Isključenja: Umag (4), Zamet (6)

Rukometaši Zameta ostvarili su prvu pobjedu u Ligi za prvaka, u susjedskom derbiju slavili su u Umagu.

Riječane je do pobjede predvodio raspoloženi Filip Glavaš, koji je postigao čak 10 od prvih 14 pogodaka Zameta. Glavaš je stao, ali su mrežu domaćina nastavili tresti njegovi suigrači.

Zamećani su većim dijelom utakmice održavali minimalnu prednost, Umažani su prvi put poveli u 33., a posljednji put u 44. minuti, kada je Ravnić pogodio za 18:17.

Na tri razlike Zamećani su prvi put stigli u 49. minuti, kada je Hrvatin pogodio za 18:21.

Nakon toga domaći rukometaši više nisu imali priliku ugroziti pobjedu Zameta.

Uz Glavaša istaknuo se Dino Slavić sa 11 obrana.