Liga za poredak: Rukometaši Zameta sezonu završili uvjerljivom pobjedom nad Bjelovarom

Nedjelja, 02. lipnja 2013. 21:04 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: Zamet - Bjelovar 34:23

Liga za poredak - 6. kolo

ZAMET – BJELOVAR 34:23

ZAMET: Slavić (16 obrana), Vučko 3, Hrvatin, Mrakovčić 2, Černeka 13, Uzelac 1, Lončarić 5, Kružić 2, Karaula, Montanari 2, Sakić 2, Šunjić 4, Vukić (1 obrana)

BJELOVAR: Grkinić (4 obrane), Iv. Gašparović 2, Jurišić, Horvat 10 (2), Vidaković 3, Šimunović 3, Ig. Gašparović 1, Gotal 1, Fiala 2, Kontrec 1, Tandara, Jandel (6 obrana), Grgić

Rukometaši Zameta završili su sezonu pobjedom protiv Bjelovara čime su se bodovno izjednačili s vodećom momčadi Lige za poredak. Pobjeda Zameta ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje, utakmica je bila jednosmjerna od prve minute. Što se pobjede tiče, sve je praktično bilo riješeno kada je Lončarić u 19. minuti dignuo prednost Zameta na +6 (11:6). Od toga trenutka prednost Zameta polagano je rasla do konačnih 34:23.

Vratar Dino Slavić (16 obrana) i izuzetno raspoloženi Dario Černeka (13 pogodaka) vodili su Zamet do sigurne pobjede na oproštaju od sezone.

Nakon zadnjeg, 6. kola Bjelovar i Zamet imaju po 14 bodova, Buzet i Vidovec imaju po 10 bodova.