IGOR MONTANARI PORUČUJE

Možemo biti zadovoljni osvojenim bodom

Nedjelja, 25. studenog 2012. 19:53 Napisao  Milan Kosanović

Presudilo je to što nismo imali agresivnosti u obrani, a to je trener od nas tražio, rekao je Montanari

Rukometaši Zameta u finišu susjedskog derbija ostali su bez vrijednog boda, nakon poraza u Karlovcu riječki rukometaši u Centru Zamet darovali su bod gostima iz Poreča te propustili priliku da se četvrtoj poziciji na prvenstvenoj ljestvici približe na samo dva boda.

-          Dobro se i snalazimo s obzirom na činjenicu da igramo bez dva ključna igrača iz prve postave, rekao je Igor Montanari te objasnio s kojim poteškoćama se njegova momčad susrela u srazu s Porečanima.

-          Nedostaje nam širine, na pivotu nemamo pravu zamjenu za Sakića, iako je kapetan Milan Uzelac odigrao jako dobru partiju protiv Poreča. U drugom djelu susreta nam je pala koncentracija te na koncu možemo biti zadovoljni s bodom uzmemo li u obzir kako se razvijala situacija u posljednjih pet minuta utakmice. S druge strane naravno da nismo zadovoljni što smo izgubili bod na domaćem parketu, mišljenja je Montanari.

Zamećani su u subotnjoj utakmici imali crnu rupu u igri, nakon vodstva 22:18 riječki rukometaši bili su bez pogotka čak 11 minuta te omogućili gostima da se vrate u igru.

-          Presudilo je to što nismo imali agresivnosti u obrani, a upravo to je ono što je trener od nas tražio. Na koncu kod onog posljednjeg gola Vujića nije također nije bilo agresivnosti, čovjek je praktički nesmetano šutirao, rekao je Igor Montanari te zaključio:

-          Drago mi je da se na tribinama okuplja sve više ljudi  za razliku od prošle sezone kada sam bio ovdje, mislim da nam je potrebno malo vremena te da ćemo kada se vrate Čosić, Sakić i Kačanić biti prava ekipa.