EHF KUP

Zamet završio europski nastup porazom

Subota, 26. studenog 2016. 21:01 Napisao/la  SC

EHF kup 3. pretkolo: MT Melsungen - Zamet 32:20. Zamećani do trećine prvog poluvremena imali povoljnih 6:6

Kup EHF – 3. pretkolo

MT MELSUNGEN - ZAMET 32:20 (16:11)

Dvorana Rottenbach. Gledatelja: 2150

Suci: Georgios Panayides i Marios Andreou (Cipar)

MT MELSUNGEN: Sjostrand, Marić 1, Sellin, Golla 1, Fahlgren 2, Verkić, Danner, P.  Muller 1, Rnić 2, Schneider,  Allendorf 13, Vučković 3, Jaanimaa 4, M. Muller, Villadsen, Haenen 5

ZAMET: Đurica, Hrvatin 2, Martinović, T. Lučin 4, Stipčić, Stojanović 2, Glavaš 2, F. Lučin, Golik, Kružić 3, Valković 1, Grozdek 2, Majić 2, Šunjić 1, Miličević 1, Mrakovčić

Sedmerci: MT Melsungen 4 (4)  Zamet  4 (2)

Isključenja: MT Melsungen 4 minute,   Zamet 6 minuta

Rukometaši Zameta poraženi su u uzvratnoj utakmici trećeg kola EHF kupa na gostovanju kod MT Melsungena rezultatom 20:32.

Kao i u prvoj utakmici u Rijeci Zamećani otvaraju susret bez respekta, te do trećine prvog poluvremena imaju povoljnih 6:6.

Nakon toga domaća momčad prebacuje u višu brzinu i serijom 7:0 dolaze do vodstva 13:6, a Zamećani do kraja prvog dijela uspijevaju doći do povoljnih 16:11.

Na početku drugog dijela Zamet postiže dva gola, međutim iza toga igrači trenera Marina Miškovića bili su promatrači nove serije 6:0 i vodstva 22:13.

Domaćini su do kraja susreta povećavali prednost da bi završili susret sa uvjerljivih 32:20.

Ovom utakmicom rukometaši Zameta su završili svoj nastup u EHF kupu, te im predstoji nastavak domaćeg prvenstva, te je za očekivati da dobru igru koju su prikazivali u ovom natjecanju prenesu i na Premijer ligu.