Rukometaši Zameta porazom u Bjelovaru oprostili se od Premijer lige

Subota, 06. svibnja 2023. 21:40 Napisao/la  SC

Prva liga rukometaša, Liga za ostanak, 10. kolo

BJELOVAR - ZAMET 31:30 (18:14)

Dvorana Europskih prvaka. Gledatelja: 200

Suci: Domagoj Jukić i Davor Milaković

U prvih dvadesetak minuta susreta momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, a onda su Bjelovačani u samo četiri minute postignuli šest pogodak i na odmor otišli s lijepom prednošću.

Vodili su domaćini i u nastavku, ali prednost niti u jednom trenutku nije otišla na više od četiri razlike.

Riječani su dvaput stigao do izjednačenja (25:25 i 29:29), ali i ostao kratkih rukava.

Mateo Lukačec povukao je Bjelovar do pobjede s dva pogotka zaredom u posljednje dvije minute, Lukačec je uz Luku Jurišića bio i najbolji domaći strijelac.

Na drugoj strani čak 17 pogodaka postigli su Matija Perkov (9) i Marko Pikec (8).

Bjelovar i Zamet iduće sezone igrat će u nižem rangu natjecanja.