1. liga: Oslabljene rukometašice Murvice doživjele uvjerljiv poraz u Splitu

Subota, 30. siječnja 2021. 19:48 Napisao/la  SC

Mala dvorana na Gripama. Bez gledatelja.

Suci: Pavić i Torbarina (oba Zadar).

SPLIT 2010: Rogulj, Zelić, Fradelić, Maleš, Kalajžć 1, Rubić 8, Stojanov 6 (4), Strinić 4, Romić, Macan, Kapitanović, Ercegović 2, Marendić 6, Birtić 3, Bešker, Surjan 1.

MURVICA: Alujević, Ljubanović, Nekić 3, Jelenović 9 (5), Masnić 5, Grozdek 1, Filipović 1, Maj. Pešut 1, Mandekić, Debelić 1, Lončarić, Mat. Pešut, Car, Tomić.

Isključenja: Split 2010 6, Murvica 4 minute. Sedmerci: Split 2010 4 (4), Murvica 6 (5).

Oslabljene rukometašice Murvice doživjele su uvjerljiv poraz na gostovanju kod Splita 2010.

U 25. minuti Crikveničanke su serijom 3:0 došle na gol zaostatka pogotkom Petre Filipović, ali su nakon serije grešaka iznova ušle u rezultatski minus iz kojega se više nisu mogle izvući.

Djevojkama Murvice sada slijedi jedan intenzivan natjecateljski period, u ritmu srijeda-subota moraju odigrati čak četiri utakmice.